Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Facebook

 

 


POZIOM I - Asystent Instruktora

 

lp.   Imię i nazwisko Miejscowość   Data nadania uprawnień
1 Artur Młynarczyk Wrocław  20.06.2015
2 Michał Pajurek Puławy  20.06.2015
3 Mateusz Kolasiński Biskupiec  20.06.2015
4 Adrian Pupek Białystok  20.06.2015
5 Mateusz Mokrzyński Zamość  05.06.2016
6 Paweł Chabrowski Gdynia  05.06.2016
7 Karolina Wiśniewska Tczew  05.06.2016
8 Dariusz Oryszczak Rumia  05.06.2016
9 Damian Grabowski Lublin  05.06.2016
10 Karol Lemańczyk Gdynia  05.06.2016
11 Damian Bartelik Gdańsk  05.06.2016
12 Julia Bystra Gdańsk  05.06.2016
13 Łukasz Nowak Gdynia  05.06.2016
14 Adam Grubba Wejherowo  05.06.2016
15 Wojciech Nowak Poznań  05.06.2016
16 Jarosław Sajkowski Gdańsk  05.06.2016
17 Patryk Pałejko Gdańsk  05.06.2016
18 Grzegorz Gromnicki Gdańsk  05.06.2016
19 Jakub Popis Gdańsk  05.06.2016
20 Kacper Lipski Rybnik  05.06.2016
21 Dawid Czostków Gdynia  01.10.2017
22 Aleksander Konkol Gdańsk  01.10.2017
23 Michał Betcher Gdańsk  01.10.2017
24 Filip Szkwir Gorzów Wlkp.  01.10.2017
25 Filip Żarnecki Gdynia  01.10.2017
26 Kamil Karwiński Brzeg  01.10.2017
27 Marcel Jasiński Gdynia  01.10.2017
28 Adrian Deptuła Olsztyn  01.10.2017
29 Jakub Dudkiewicz Gdańsk  01.10.2017
30 Andrzej Jałosiński Gdynia  01.10.2017
31 Michał Nosek Mrągowo  15.04.2018
32 Alex Kucharski Leszno  15.04.2018
33 Witold Nowak Poznań  15.04.2018
34 Rafał Ciećwierz Poznań  15.04.2018
35 Aleksander Raczkowski  Gdańsk   10.12.2018
36 Martin Pierzchała  Gdańsk   10.12.2018
37 Robert Tomaszewski  Gdańsk   10.12.2018
38 Wojciech Muszytowski  Gdańsk   10.12.2018
39 Wojciech Drewski Gdańsk   10.12.2018
40 Jakub Kalinowski  Gdańsk   10.12.2018
41 Radosław Pawlik  Gdańsk   10.12.2018
42 Radosław Rybnik  Gdańsk   10.12.2018
43 Grzegorz Matyszewski  Gdańsk   10.12.2018
44 Adrian Rentel  Suwałki   10.12.2018
45 Daniel Słowik  Szczawnica  20.01.2020
46

Łukasz Hreczuch

 Szczecin  20.01.2020
47 Michał Saliński  Zamość  20.01.2020
48 Bartłomiej Gierszewski  Banino  20.01.2020
49 Bartosz Lange  Bolszewo  20.01.2020
50 Jakub Kwidziński  Bolszewo   20.01.2020
51 Kamil Tomczak  Łódź   20.01.2020
52 Krzysztof Spławski  Zielona Góra   20.01.2020
53 Maciej Zabielski  Biała Podlaska   20.01.2020
54 Marcin Hasiuk  Cybinka   20.01.2020
55 Patryk Morusiewicz  Suwałki    20.01.2020
56 Erik Modzolewski  Suwałki   20.01.2020
57 Krystian Czaplicki  Gdynia   20.01.2020

58

Konrad  Ostrowski  Wejherowo   27.09.2021
59 Jacek Hildebrandt  Gdynia   27.09.2021
60 Miłosz  Jarmołowicz  Białystok   27.09.2021
61 Kamil Mirzejewski  Gdynia   27.09.2021
62 Barbara Książczyk  Gdynia   27.09.2021
63 Anna Janik  Bydgoszcz   27.09.2021
64 Łukasz Turek  Gorlice   27.09.2021
65 Kamil Zubrzycki  Mielec   27.09.2021
66 Jakub Romanowski  Sopot   27.09.2021
67 Oleksii  Kovalenko  Łężyce   27.09.2021

 

POZIOM II - Instruktor

lp.   Imię i nazwisko Miejscowość   Data nadania uprawnień
1  Aleksander Raczkowski  Kraków 13.02.2022
2  Kamil Tomczak  Łódź 13.02.2022
3  Michał Saliński  Zamość 13.02.2022
4  Patryk Pałejko  Gdynia 13.02.2022
5  Grzegorz  Gromnicki  Gdańsk 13.02.2022
6  Michał Betcher  Gdańsk 13.02.2022
7  Jakub Dudkiewicz  Gdańsk 13.02.2022
8  Rafał Kazimierczak  Lublin 13.02.2022
9  Damian Grabowski  Lublin 13.02.2022
10  Karol Lemańczyk  Gdynia 13.02.2022
11  Jakub Kwidziński  Wejherowo 13.02.2022
12  Eryk Modzolewski  Suwałki 13.02.2022
13  Łukasz Nowak  Gdynia 13.02.2022
14  Kacper Lipski  Rybnik 13.02.2022
15  Adrian Rentel  Suwałki 13.02.2022
16  Jarosław Sajkowski  Gdańsk 13.02.2022

 

POZIOM III - Trener

lp.  Imię i nazwisko    Miejscowość Data nadania uprawnień
 1 Grzegorz Niecko Gdańsk  20.06.2015
 2 Paweł Roziewski Gdańsk  20.06.2015
 3 Filip Stachowiak Wrocław  20.06.2015
 4 Piotr Lichota Mińsk Mazowiecki  

 20.06.2015

 5 Łukasz Milka Wejherowo  01.02.2022
 6 Tomasz Dąbrowski Gdańsk  01.02.2022
BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable