Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Facebook

 

 


POZIOM I - Asystent Instruktora

 

lp.   Imię i nazwisko Miejscowość   Data nadania uprawnień
1 Artur Młynarczyk Wrocław  20.06.2015
2 Michał Pajurek Puławy  20.06.2015
3 Mateusz Kolasiński Biskupiec  20.06.2015
4 Adrian Pupek Białystok  20.06.2015
5 Mateusz Mokrzyński Zamość  05.06.2016
6 Paweł Chabrowski Gdynia  05.06.2016
7 Karolina Wiśniewska   Tczew  05.06.2016
8 Dariusz Oryszczak Rumia  05.06.2016
9 Damian Grabowski Lublin  05.06.2016
10 Karol Lemańczyk Gdynia  05.06.2016
11 Damian Bartelik Gdańsk  05.06.2016
12 Julia Bystra Gdańsk  05.06.2016
13 Łukasz Nowak Gdynia  05.06.2016
14 Adam Grubba Wejherowo  05.06.2016
15 Wojciech Nowak Poznań  05.06.2016
16 Jarosław Sajkowski Gdańsk  05.06.2016
17 Patryk Pałejko Gdańsk  05.06.2016
18 Grzegorz Gromnicki Gdańsk  05.06.2016
19 Jakub Popis Gdańsk  05.06.2016
20 Dawid Czostków Gdynia  01.10.2017
21 Aleksander Konkol Gdańsk  01.10.2017
22 Michał Betcher Gdańsk  01.10.2017
23 Filip Szkwir Gorzów Wlkp.  01.10.2017
24 Filip Żarnecki Gdynia  01.10.2017
25 Kamil Karwiński Brzeg  01.10.2017
26 Marcel Jasiński Gdynia  01.10.2017
27 Adrian Deptuła Olsztyn  01.10.2017
28 Jakub Dudkiewicz Gdańsk  01.10.2017
29 Andrzej Jałosiński Gdynia  01.10.2017
30 Michał Nosek Mrągowo  15.04.2018
31 Alex Kucharski Leszno  15.04.2018
32 Witold Nowak Poznań  15.04.2018
33 Rafał Ciećwierz Poznań  15.04.2018
34 Aleksander Raczkowski  Gdańsk   10.12.2018
35 Martin Pierzchała  Gdańsk   10.12.2018
36 Robert Tomaszewski  Gdańsk   10.12.2018
37 Wojciech Muszytowski  Gdańsk   10.12.2018
38 Wojciech Drewski Gdańsk   10.12.2018
39 Jakub Kalinowski  Gdańsk   10.12.2018
40 Radosław Pawlik  Gdańsk   10.12.2018
41 Radosław Rybnik  Gdańsk   10.12.2018
42 Grzegorz Matyszewski  Gdańsk   10.12.2018
43 Adrian Rentel  Suwałki   10.12.2018
44 Daniel Słowik  Szczawnica  20.01.2020
45

Łukasz Hreczuch

 Szczecin  20.01.2020
46 Michał Saliński  Zamość  20.01.2020
47 Bartłomiej Gierszewski  Banino  20.01.2020
48 Bartosz Lange  Bolszewo  20.01.2020
49 Jakub Kwidziński  Bolszewo   20.01.2020
50 Kamil Tomczak  Łódź   20.01.2020
51 Krzysztof Spławski  Zielona Góra
  20.01.2020
52 Maciej Zabielski  Biała Podlaska
  20.01.2020
53 Marcin Hasiuk  Cybinka   20.01.2020
54 Patryk Morusiewicz  Suwałki    20.01.2020
55 Erik Modzolewski  Suwałki   20.01.2020
56 Krystian Czaplicki  Gdynia   20.01.2020

 

POZIOM II - Instruktor

Pierwsze o osby o statusie instruktora pojawią się po zakończeniu kursu 2021/22.

POZIOM III - Trener

lp.  Imię i nazwisko    Miejscowość Data nadania uprawnień
 1 Grzegorz Niecko Gdańsk  20.06.2015
 2 Paweł Roziewski Gdańsk  20.06.2015
 3 Filip Stachowiak Wrocław  20.06.2015
 4 Piotr Lichota Mińsk Mazowiecki    20.06.2015